Chiliz

Chiliz (CHZ) Nedir?

Chiliz (CHZ), dünyanın ilk blockchain tabanlı taraftar etkileşim ve ödül platformu olan Socios.com ağına güç veren, spor ve eğlence alanlarında önde gelen dijital para birimidir. Taraftarlar kulüplerinin taraftar token'larını satın alıp takas edebilir, ayrıca kulüplere özel anket ve yarışmalara katılma, çeşitli etkinliklerde oy kullanma yetkisine sahip olabilirler.

Taraftarlar, platforma özel para birimi olan CHZ'yi kullanarak Taraftar Token'ları satın alabiliyorlar. Token sahipleri, Socios uygulaması üzerinde paylaşılan anketlerde oy kullanma hakkı kazanarak kulüplerinin karar mekanizmasında söz sahibi olabiliyorlar. Token sahipliği ayrıca, taraftarların özel ödüller ve eşsiz deneyimlere erişmesini sağlıyor. Ayrıca oyunlaştırma, sosyal etkileşim ve afiş gibi özellikleri ek olarak 2021 ve sonrasında yeni sürprizler de geliştiriliyor.


Chiliz (CHZ) Nasıl Satın Alınır?

Bir CHZ alıcısı için ilk adım, Coinpara kripto borsasında bir hesap oluşturmak ve doğrulamaktır. Daha sonra para yatırabilir ve ticarete başlayabilirsiniz.

CHZ'yi cüzdan adresinizle başka cüzdanlara CHZ gönderebilir, alabilir ve saklayabilirsiniz. Genel olarak, kripto para cüzdanınız bakiyenizi okumanıza, işlemler göndermenize ve uygulamalara bağlanmanıza izin verir. Para göndermek ve kripto para biriminizi yönetmek için bir cüzdana ihtiyacınız var, yani cüzdanınız sadece bunu yapmak için bir araçtır. Sonuç olarak, cüzdan sağlayıcılarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Birçok cüzdan aynı zamanda tek bir uygulamadan birden fazla hesabı yönetmenize izin verir, paranızın yönetimi sizdedir.


Chiliz (CHZ) Geçmişi

2018 yılında Malta'da kurulan şirketin en büyük hedefi; aktif ve pasif taraftarlar arasındaki boşluğa köprü kurarak milyonlarca sporsevere etkileşim hakkı sağlayan Taraftar Token seçenekleri sunmak.


Sıra 67
Fiyatı 0.23797406
Hacim 129012647.2234
Hacim Değişimi -56.29 %
Piyasa değeri 1427934538.333
24s Değişim -1.13 %
1s Değişim -0.32 %
Sıra 67
Fiyatı 561.669,31
Hacim 5,11 %
Hacim Değişimi 1,11 %
Hacim Değişimi %1S 1,61 %
Hacim Değişimi %1S 1,61 %