OMG Network

OMG Network (OMG) Nedir?

Eskiden OmiseGo olarak Bilinen OMG Network, Ethereum blockchain üzerinde inşa edilmiş, saklama hizmeti sunmayan, ikinci katman ölçeklendirme çözümüdür. Ethereum ölçeklendirme çözümü olarak OMG Network, kullanıcıların, direkt olarak Ethereum ağında transfer yapmaktan, önemli derecede daha hızlı ve ucuz bir şekilde ETH ve ERC20 tokenleri transfer etmeye olanak sağlamak için tasarlandı.

Ağ, Ethereum kök zincirinde tek bir işlem olarak doğrulanabilmesini sağlamak amacıyla, zincir dışında birkaç işlemi gruplandırmak için bir yan zincir mimarisi kullanan MoreViable Plasma isimli yeni bir ölçeklendirme çözümünü temel alıyor. OMG Network'e göre bu teknoloji, Ethereum'u, Ethereum 1.0'ın şu anda yapabildiği saniyede 10 ila 14 işlem yerine, saniyede binlerce işleme ölçeklendirme potansiyeline sahip.

Ağ, OMG Network'te ücretler için ödeme yollarından biri olarak kullanılabilen OMG yerel tokeni ile çalışıyor ve eninde sonunda ödüllere karşılık ağı güvenli tutmaya yardımcı olmak için hisseye dönüştürülebilir hale gelecek.


OMG Network (OMG) Nasıl Satın Alınır?

Bir OMG alıcısı için ilk adım, Coinpara kripto borsasında bir hesap oluşturmak ve doğrulamaktır. Daha sonra para yatırabilir ve ticarete başlayabilirsiniz.

OMG'i cüzdan adresinizle başka cüzdanlara OMG gönderebilir, alabilir ve saklayabilirsiniz. Genel olarak, kripto para cüzdanınız bakiyenizi okumanıza, işlemler göndermenize ve uygulamalara bağlanmanıza izin verir. Para göndermek ve kripto para biriminizi yönetmek için bir cüzdana ihtiyacınız var, yani cüzdanınız sadece bunu yapmak için bir araçtır. Sonuç olarak, cüzdan sağlayıcılarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Birçok cüzdan aynı zamanda tek bir uygulamadan birden fazla hesabı yönetmenize izin verir, paranızın yönetimi sizdedir.


OMG Network (OMG) Geçmişi

OMG Network, Tayland doğumlu Vansa Chatikavanij tarafından kuruldu ve eskiden Omise Holding olarak bilinen Tayland merkezli bir finansal teknoloji şirketi olan SYNQA'ya bağlı bir şirket olarak faaliyet gösteriyor.

Chatikavanij, bugüne kadar devam ettiği CEO rolüne geçmeden önce 2019'a kadar şirkette genel müdür rolündeydi. Bunun ötesinde eski Huawei Technologies blockchain Ar-Ge strateji müdürü Stephen McNamara, OMG Network'ün COO'su olarak görev yaparken, çok tecrübeli bir mühendis ve danışman olan Kasima Tharnpipitchai ise şirketin CTO'su konumunda. OMG Network şu anda dünyanın her yerine dağılmış 50'den fazla çalışanın bulunduğu bir ekipten oluşuyor.
Sıra 108
Fiyatı 66.6023585
Hacim 1355335534.4771
Hacim Değişimi -31.01 %
Piyasa değeri 9340674291.3975
24s Değişim -0.28 %
1s Değişim 0.81 %
Sıra 108
Fiyatı 561.669,31
Hacim 5,11 %
Hacim Değişimi 1,11 %
Hacim Değişimi %1S 1,61 %
Hacim Değişimi %1S 1,61 %