The Sandbox

The Sandbox (SAND) Nedir?

2011 yılında Pixowl tarafından başlatılan The Sandbox, kullanıcıların bir oyun biçiminde dijital varlıklar oluşturmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır. Sandbox, merkezi olmayan özerk kuruluşların (DAO) ve değiştirilemez tokenlerin (NFT'ler) güçlerini birleştirerek, gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturur.


Resmi teknik incelemeye göre, Sandbox platformunun ana görevi, blok zincir teknolojisini ana akım oyunlara başarılı bir şekilde tanıtmaktır. Platform, kullanıcıların aynı anda hem içerik oluşturucu hem de oyuncu olmalarını sağlayan yaratıcı bir "oynayarak kazan" modelini kolaylaştırmaya odaklanıyor. Sandbox, platformdaki işlemleri kolaylaştıran SAND yardımcı programı belirtecini tanıtarak blok zinciri teknolojisinin güçlerini kullanır.


The Sandbox (SAND) Nasıl Satın Alınır?

Bir SAND alıcısı için ilk adım, Coinpara kripto borsasında bir hesap oluşturmak ve doğrulamaktır. Daha sonra para yatırabilir ve ticarete başlayabilirsiniz.

SAND'i cüzdan adresinizle başka cüzdanlara SAND gönderebilir, alabilir ve saklayabilirsiniz. Genel olarak, kripto para cüzdanınız bakiyenizi okumanıza, işlemler göndermenize ve uygulamalara bağlanmanıza izin verir. Para göndermek ve kripto para biriminizi yönetmek için bir cüzdana ihtiyacınız var, yani cüzdanınız sadece bunu yapmak için bir araçtır. Sonuç olarak, cüzdan sağlayıcılarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Birçok cüzdan aynı zamanda tek bir uygulamadan birden fazla hesabı yönetmenize izin verir, paranızın yönetimi sizdedir.


The Sandbox (SAND) Geçmişi

Arthur Madrid, 2011 yılında kurulan Pixowl tarafından başlatılan The Sandbox'ın kurucu ortağı ve CEO'sudur ve The Sandbox'ın arkasındaki itici güçlerden biridir. 2000 yılında Université Paris Dauphine'den ekonomi bölümünden mezun oldu. Madrid'in profesyonel kariyeri Eurogroup Consulting France için danışman olarak başladı, ancak kısa sürede girişimci ruhunu buldu. 2001 yılında, daha sonra Ipercast tarafından satın alınan 1-Click Media'yı kurdu.


Sebastien Borget aynı zamanda Pixowl'un kurucu ortağıdır ve şirketin COO'su olarak görev yapmaktadır. 2007 yılında Institut National des Télécommunications'tan bilgisayar sistemleri ağı ve telekomünikasyon bölümünden mezun oldu. Profesyonel kariyeri 1-Click Media için proje lideri olarak başladı ve o zamandan beri Arthur Madrid ve Sebastien Borget girişimci bir ikili oldu. 2011 yılında Pixowl'u kurdular ve sürekli birlikte projeler üzerinde çalışıyorlar.


Sıra 39
Fiyatı 1.40129547
Hacim 953892073.1706
Hacim Değişimi 186.04 %
Piyasa değeri 1720321094.6118
24s Değişim 9.18 %
1s Değişim 0.34 %
Sıra 39
Fiyatı 561.669,31
Hacim 5,11 %
Hacim Değişimi 1,11 %
Hacim Değişimi %1S 1,61 %
Hacim Değişimi %1S 1,61 %