Coinpara'da Kullanıcı Seviyesi Nasıl Yükseltilir

Coinpara’da Kullanıcı Seviyesi Nasıl Yükseltilir?

Coinpara’da Kullanıcı Seviyesi Yükseltme

Coinpara müşterisini daha çok tanıdıkça limitlerini arttırmaktadır. Müşterinin tanınması öncelikle kendisine ait kimliğini ve adresini teyit eden bilgi ve belgelerin tarafımıza ulaştırılmasıyla mümkün olmaktadır. Bu sebeple aşağıdaki bilgi ve belgelerin tarafımıza ulaştırılması ve doğruluğunun teyit edilmesi akabinde limitler tanınmaktadır.

Seviye 1 Kullanıcı

Seviye 1 Kullanıcı olabilmek için ilk olarak Telefon numaranızı doğrulamanız gerekmektedir. Giriş yapacağınız telefon numarası yalnızca tek bir hesapta kullanılabilmektedir.

Bu aşamadan sonra hesap seviyenizi yükseltebilmeniz için T.C. Kimlik Numaranız ile Doğum Tarihinizi girmeniz gerekmektedir. TC Kimlik Numaranız ve Doğum tarihiniz Nüfus Cüzdanınızda yazılı tam isminize göre doğrulanmaktadır. Lütfen Adınızı ve Soyadınızı eksiksiz ve Türkçe karakterler ile yazdığınızdan emin olun.

Seviye 1 Kullanıcı

Bu bilgiler sistem tarafından eş zamanlı olarak onaylanmaktadır yani girmiş olduğunuz tüm bilgiler doğru olduğu takdirde Seviye 1 kullanıcı onayınız gerçekleşecektir.

Seviye 2 Kullanıcı

Seviye 2 Kullanıcı olabilmek için ise öncelikle sizden bir adres beyanı talep ediyoruz.

İkamet ettiğiniz adresinizi yazdıktan sonra kimlik belgenizin ön ve arka yüzünü ayrı ayrı olacak şekilde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Kimlik belgeniz nüfus cüzdanınız, ehliyet belgeniz veya pasaportunuz olabilir.

Son olarak sizlerle yüz yüze bir iletişim sağlayamadığımız için sizi tanımak adına bir özçekim doğrulaması talep ediyoruz. Elinizde COINPARA, bugünün tarihi ve ad soyad yazılı bir kağıdın yanı sıra kimlik belgenizin ön yüzünün de bulunduğu bir özçekim fotoğrafınızı sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

Seviye 2 Kullanıcı

Giriş yapmış olduğunuz bilgilerin tamamı ekibimiz tarafından doğrulandığı anda Seviye 2 kullanıcı onayınız gerçekleşecektir.

Seviye 3 Kullanıcı

Seviye 3 Kullanıcı olabilmek için ise sizden e-devlet üzerinden alınmış güncel ikametgâh adresinizi yüklemenizi talep ediyoruz. Son 3 ay içerisinde alınmış olan ikametgâh adresinizi sisteme yüklemelisiniz.

Seviye 3 Kullanıcı

Bu belge ekibimiz tarafından doğrulandığı anda Seviye 3 kullanıcı onayınız gerçekleşecektir.