Coinpara’dan Türk Lirası ve Kripto Para Nasıl Çekilir

Coinpara’dan Türk Lirası ve Kripto Para Nasıl Çekilir?

Nasıl Türk Lirası Çekebilirim?

Hesabınızdan para çekmek istiyorsanız sol tarafta bulunan ‘’Çekme’’ ekranını açın. Hesabınızdan Türk Lirası çekmek istiyorsanız çekilecek para birimini Türk Lirası olarak seçin. Türk Lirası çekmek istediğiniz Banka Adını, IBAN Numaranızı ve Ad Soyad bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde giriniz.

Türk Lirası Çekme

İstenilen bilgileri tamamladıktan sonra Çekim butonuna tıklayın. Çekme talebinizi cep telefonunuza gelen kod ile veya Google Authenticator veya Microsoft Authenticator uygulamalarında yer alan kodu girerek onaylayabilirsiniz. Ardından çekme talebiniz ile ilgili e-posta adresinize bir onaylama maili gelecektir. Gelen maili onayladıktan sonra çekim talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Kripto Para Çekebilirim?

Hesabınızdan kripto para çekmek istiyorsanız mevcut olan kripto paralarınızdan çekmek istediğiniz kripto parayı ‘’Çekilecek Adres’’ kısmından seçmelisiniz.

Kripto Para Çekme

Daha sonra çekim yapmak istediğiniz geçerli bir cüzdan adresi yazarak çekim işleminizi tamamlayabilirsiniz. Transfer/Çekim İşlemi yapmadan önce Cüzdan adres bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun.

Youtube kanalımız üzerinden Türk Lirası/Kripto Para Çekme İşlemleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.