Kripto ve TL Yatırma

Coinpara’ya Türk Lirası ve Kripto Para Nasıl Yatırılır?

Nasıl Türk Lirası (TL) Yatırabilirim?

www.coinpara.com üzerinden üye girişinizi yapın.
Açılan ekranda yer alan Hesap kısmına tıklayın. Sol tarafta bulunan “Yatırma” ekranını açın.

Hesabınıza Türk Lirası Yatırmak istiyorsanız yatırılacak para birimini Türk Lirası olarak seçin.

Türk Lirası Yatırma

Para yatırma işlemi gerçekleştirebilmeni için Seviye 1 kullanıcı olmanız gerekmektedir. Para yatırmak istediğiniz IBAN adresinizi de ekledikten sonra ekranın sağ tarafında belirtilen COINPARA’ya ait banka hesaplarına, kendi adınıza kayıtlı banka hesaplarından 7/24 para transferi yapabilirsiniz. Sistem üzerine IBAN adresinizi kaydetmeniz, gerçekleştireceğiniz para transferlerinizin hesabınıza otomatik olarak yansımasına yardımcı olur. 

Türk Lirası Yatırma

Hesabınıza Para Yatırma işlemini yalnızca Bireysel hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi yaparken açıklama bölümüne kullanıcı kodunuzu yazmayı unutmayın.

Nasıl Kripto Para Yatırabilirim?

Hesabınıza kripto para yatırmak istiyorsanız yatırmak istediğiniz kripto para birimini seçtikten sonra ‘’Adres Üretme’’ butonuna tıklayın.

Nasıl Kripto Para Yatırılır

Nasıl Kripto Para Yatırılır

Ethereum ve USDT gibi kripto paralar için Adres Üretmek biraz zaman almaktadır. Bu nedenle Adres Üretme seçeneğini tıkladıktan sonra cüzdan adresiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Diğer kripto paralar için Adres Üretme butonuna bastığınızda ekranda yer alan cüzdan adresinize kripto para transfer işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Youtube kanalımız üzerinden Türk Lirası/Kripto Para Çekme İşlemleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.