Coinpara Tezgahüstü Piyasa Hizmetleri

Coinpara emir defterlerine giriş yapmadan doğrudan kripto para alım ve satım yapabilme olanağı sunmaktadır. Bu kapsamda 50.000 TL ve üzerinde işlem yapan müşterilerimiz tüm seviyelerdeki müşteri tanı kontrollerini geçtiği takdirde emir listesine girmeden doğrudan alım veya satım yapabilme hakkına sahip olabilecektir. 

Coinpara müşterilerinin bu işlemleri finans piyasalarında tezgah üstü işlemler olarak adlandırılmakta olup şu avantajlara sahip olacaktır.

  • Deneyimli portföy temsilcileri ile birebir çalışma imkanı mevcut olacaktır. Müşterilerimiz kendi risk ve portföy tercihlerine göre danışmanlık hizmeti alma imkanına sahip olacaktır. 
  • Müşterilerimiz özel komisyonlarla işlem yapacaktır.
  • Müşterilerimiz Coinpara’nın uluslararası müşteri ağıyla doğrudan temasa geçilebilecektir.

Coinpara tezgah üstü piyasa müşterisi olabilmek için şu şartların taşınması gerekmektedir:

  • Müşteri tanı prosedürlerimizi tanımlamalı ve gerekli kimliğini, adresini ispatlayan belgeleri Coinpara’ya sunmalıdır.
  • İşlemleri yalnızca kendisi adına gerçekleştirmelidir.
  • Bu müşterilere sunulan imkanlar 50.000 TL tutarındaki işlemlerden başlamaktadır.

Coinpara Tezgahüstü Piyasa Müşterisi Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Ad, soyad, email, telefon, işlem yapmak istediğiniz miktarı destek@coinpara.com adresine göndererek başvurunuzu bize iletebilirsiniz. Başvurunuzdan sonra tezgah üstü işlemler ekibimiz size en kısa zamanda ulaşacaktır.

Coinpara OTC hizmetlerindeki tüm işlemlerin minimum 50.000 TL ile başlayacağını ve Coinpara platformu üyesi olmayan kullanıcıların dikkate alınmayacağını lütfen unutmayın.