Referans sistemini kullanabilmek için üye girişi yapmalısınız.
TL
Kullanılabilir Bakiye
0
Toplam Davet Edilen
TL
Toplam Kazanç
%60
Komisyon Oranı
Email Durum Tarih
Henüz davetinizi kabul eden biri yoktur.
Kazanç Komisyon Oranı Email Sembol Tarih
Henüz bir kazancınız bulunmamaktadır.
Bilgilendirme

○ Referans sistemi ile davetiye adresinizi paylaştığınız arkadaşlarınız siteye girip üye olduklarında ileride yapacakları tüm alım satım işlemlerinden kazanç sağlarsınız.

○ Davet edeceğiniz kişi sayısında herhangi bir sınır yoktur.

○ Sahte hesap veya davetiye sistemini kötüye kullanan hesaplar tespit edildiği taktirdi bloke edilecektir.

○ 01 Ocak 2022'a kadar %40 komisyon oranı ile çalışacaktır. Bu tarihten sonra iyi performans gösteren üyelerimizin oranları %40 olarak devam edecektir. Diğer üyelerimizin ise en düşük %30 olarak güncellenecektir.

○ Davetiye sisteminin kuralları değişmesi halinde kullanıcılarımız önceden bilgilendirilecektir.


Davetiye adresi size özel bir adrestir. Bu adresi paylaştığınızda, buna tıklayarak Coinpara'e üye yaptığınız kullanıcıları bu ekrandan takip edebilirsiniz. Üye yaptığınız kullanıcıların al-sat işlemlerinden kazanç sağlarsınız.
Üye yaptığınız kullanıcıların al-sat işlemleri her gün sonunda kontrol edilir ve Coinpara'nın bu işlemlerden kazandığı komisyon kazancı hesaplanır. Bu komisyon kazancının bir bölümünü komisyon oranınıza göre sizin hesabınıza aktarılır.
Coinpara reklam ve yeni üye kazanımı için çeşitli platformlara reklam vermektedir. Davetiye sistemi ile kazandırdığınız her üye bizim için değerlidir. Diğer platformlardaki reklamları azaltıp reklam maliyetlerimizi düşürüyoruz. Reklam için ayrılan kaynağın bir kısmını siz değerli kullanıcılarımızla paylaşıyoruz.
Davet ettiğiniz üyeler var ama henüz kazanç sağlayamadığınızı görüyorsanız üye yaptığınız kişiler henüz al-sat işlemi yapmamış olabilir ya da yaptıkları al-sat işlemlerinden komisyon alınmamış olabilir. İlerde yapacakları al-sat işlemlerinden kazanabilirsiniz.
Sistemde sadece davet ettiğiniz üyelerden kazanç sağlarsınız. Davet ettiğiniz üyenin davet ettiği üyeden siz kazanç sağlayamazsınız.
Sosyal medya hesaplarınızda ya da mail yoluyla arkadaşlarınıza davetiye adresinizi paylaşabilirsiniz.
Kripto para konulu sosyal medya hesapları açıp kullanıcılarınıza bu hesaplarda içerik sağlayıp takipçi kazanabilirsiniz ve davetiye adresinizi takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.
Bunun haricinde ücretsiz tanıtım blogları açarak buralarda aşağıda bulunan Coinpara görsellerini kullanarak üye kazanımı sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz blog açabileceğiniz siteler
http://wordpress.com
http://wix.com
Evet, referans sisteminizde bulunan bakiyeyi Türk Lirası cüzdanınıza aktarma işlemini gerçekleştirdikten sonra banka hesabınıza çekebilirsiniz.
Evet, referans sisteminizde bulunan bakiyeyi Türk Lirası cüzdanınıza aktardıktan sonra alım satım işlemlerinde TRY bakiyenizi kullanabilirsiniz.
Hayır, referans sistemi ile ne kadar çok üye yaparsanız o kadar çok kazanırsınız herhangi bir sınır yoktur.